Inloggen
Geen account?
Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.
Hoe werkt het?De Shiazo steam stones stop je, net als met smaaktabak, boven in de tabakskom van de waterpijp. Door verhitting geven de steentjes damp af. Dit geeft een hele intense rook sensatie! De Steam Stones zijn verpakt in handige potjes met draai deksel. Ideaal want zo drogen je steentjes niet uit! De Shiazo steam stones zijn geschikt voor elke shisha waterpijp!
Algemene tips en trucs: - Schud het potje voor gebruik - Gebruik een lepel om de hoeveelheid Shiazo te doseren - Voor een lange rook sensensatie, moet de hitte constant en niet te warm zijn - De vloeistof en de dampsteentjes mogen niet worden oververhit - Wij adviseren een temperatuur tussen de 150-200° C te gebruiken - Shiazo is niet geschikt voor menselijke consumptie - Houd Shiazo altijd buiten het bereik van kinderen
Heb je een vraag? Onze klantenservice staat voor je klaar!
We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services. Klik hier voor de privacy policy.
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.